Į PRADŽIĄ

NAUJIENOS
APIE MUS
MŪSŲ ŠUNYS
ŠUNIUKAI
KONTAKTAI
NUORODOS
EN

Sveiki, aš esu Ilana Kuliešienė. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be šunų parodų, veisimo ir dresūros. Mano vaikams Miglei ir Giedriui taip pat patinka "šuniškas gyvenimas". Mes gyvename Vilniaus pakraštyje todėl mūsų šunys beveik visą dieną gali praleisti lauke.

Nuo vaikystės nepaprastai domėjausi įvairiais gyvūnais. Didžiausia mano svajonė buvo turėti didelį ir stiprų šunį. Ši svajonė išsipildė, kai man buvo 13 metų - aš įsigijau Rytų Europos aviganę Aurą. Tada prasidėjo mano aistra šunų parodoms ir dresūrai. Deja, Aura netapo parodų nugalėtoja, tačiau jai puikiai sekėsi privalomieji mokslai ir įvairūs triukai. Mudvi dažnai dalyvaudavome parodomosiose dresūros programose.

Po keleto metų pradėjau veisti šunis. Mane iškart sužavėjo ir iki šiol tebejaudina naujos gyvybės gimimas ir augimas, kiekvieną sykį vis kitoks ir nepakartojamas.
Vaikai man padeda vedžioti, prižiūrėti ir ruošti parodoms šunis. Dukra Miglė lydi mane į daugelį šunų parodų. Be jos pagalbos būtų sunku išsiversti. Be to, ji pati turi laimėjimų jaunųjų vedlių konkursuose su mūsų papiljone Ksena. Sūnus Giedrius nesižavi parodomis, tačiau labai padeda prižiūrėti mažus šuniukus.

Veislynas TAURAPILIS buvo užregistruotas 1994 metais, kai aš jau turėjau beveik 10 metų veisimo patirtį. Taurapilis iš pradžių buvo Pietų Rusijos aviganių veislynas, ir iki šiol pasaulyje yra žinomas daugiausia dėl jų. Didžiausių laimėjimų parodose ir geriausių veisimo rezultatų esu pasiekusi būtent su šia nuostabia veisle. 2000 metais pradėjau veisti papiljonus ir grifonus, o 2007 metais – falenus. Pradžia nebuvo lengva, nes buvau pirmoji šių šunų veisėja Lietuvoje. Trūko žinių ir patirties. Ir dabar man dar reikia daug ko išmokti.

Esu laiminga, kad mano hobis – šunų veisimas ir dalyvavimas parodose – leido man sutikti daugybę nuostabių žmonių iš viso pasaulio. Daugelis iš jų tapo artimais mano draugais. Visiems jiems esu labai dėkinga už patarimus, palaikymą, bendradarbiavimą ir nuoširdžią draugystę.